fbpx
Studijní obory
Vyber si jaký chceš obor a přjď studovat k nám!
Nauč a osvoj si tradicemi prověřené techniky stavby strunných nástrojů
Čtyřleté denní studium zakončené maturitní zkouškou - ŠVP Tvorba strunných nástrojů Krnov. Je zaměřeno především na konstrukci a výrobu strunných drnkacích nástrojů, dále žáci získají praktické zkušenosti pro opravy dalších hudebních nástrojů. Základem výuky je  zvládnutí základních pracovních operací se dřevem, používání tradičních i nových metod v opracování materiálu. Žáci se naučí vytvářet a číst odbornou výkresovou dokumentaci, naučí se základům práce se dřevem a další ...
zjistit více
Jedinečný obor, který ze v České republice studovat pouze u nás v Krnově!
Čtyřleté denní studium zakončené maturitní zkouškou - ŠVP Stavba varhan Krnov. Jedinečný obor, který lze v ČR studovat pouze u nás. Zaměřen na stavbu, opravy a údržbu píšťalových varhan. Žáci dále získají praktické zkušenosti pro opravy dalších hudebních nástrojů. Základem výuky je zvládnutí základních pracovních operací se dřevem, používání tradičních i nových metod v opracování materiálu.
zjistit více
Vdechni obytnému prostoru život ve formě svěžího, nadčasového a zajímavého designu!
Čtyřleté denní studium zakončené maturitní zkouškou - ŠVP Konstrukce a tvorba nábytku Krnov. Je zaměřeno na zařizování a navrhování interiérů, vybavení nábytkem, vytváření technické dokumentace, modelů a konstrukcí. Tyto znalosti jsou propojeny se zásadami technického kreslení, naukou o materiálu a technologickými postupy ve výrobě. Návrhy výrobků a jejich konstrukční řešení žáci zpracovávají formou technických výkresů vytvořených v programu AutoCAD.
zjistit více

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ

Maturita

Přihláška ke studiu

Pod odkazem níže naleznete editovatelnou přihlášku ve formátu PDF. Stačí si přihlášku stáhnout, vyplnit a poslat na mail skola@susv.cz, případně poštou, nebo předat osobně na adrese naší školy.

Editovatelná přihláška ke studiu